חיבור מרתק: גילה זילברמן משלבת EMDR בטיפול פסיכולוגי בחיפה

גילה זילברמן, מטפלת פסיכולוגית מובילה בחיפה, מציגה חיבור מרתק בין הגישה הפסיכולוגית לבין טכניקת EMDR המתקדמת. במסגרת הטיפולים שהיא מעניקה, היא משלבת בהצלחה בין הידע הרב בתחום הפסיכולוגיה ובין הכלים הייחודיים של EMDR למניעת טראומות וטיפול בהם.

emdr חיפה מהווה תחום מתקדם בטיפול הפסיכולוגי, כשהשיטה מבוססת על תהליך טיפולי הכולל גם גישות מדעיות ופסיכולוגיות מוכרות. זילברמן מבינה כי השיטה הזו, שמיועדת לעבוד עם זיכרונות טראומטיים ולטפל בהם, יכולה להיות כלי עוצמתי בידיים של מטפל מיומן ומנוסה.

בחיפה, זילברמן מביאה חדשנות לתחום הפסיכולוגיה על ידי חיבור ייחודי בין התיאוריה הקלאסית לבין השיטות הטיפוליות המתקדמות ביותר. זילברמן מתעדכנת רגולרית בחדשנות בתחום ומשלבת את הידע הזה בצורה מיומנת וחכמה בטיפול הפסיכולוגי שהיא מעניקה.

EMDR חיפה מייצגת כיום כלי מרכזי בטיפול הפסיכולוגי, שמסייע בהתמודדות עם תהליכי טראומה וכאבים נפשיים. זילברמן משתמשת בכלים הללו בכדי להבטיח ללקוחותיה את הטיפול האופטימלי והמקצועי ביותר.

השיטה מבוססת על השילוב של תנועות עיניים מהירות ושיחות מודרכות ומיועדת לעבוד באופן יעיל על זיכרונות מורכבים וטראומטיים. באמצעות התהליך, המטופל מתבטא במהלך הטיפול, ובכך מאפשר למטפל להבין את צרכיו ולהגיב בהתאם.

השיטה מיועדת לעבוד גם על תהליכי טראומה וכאבים נפשיים מורכבים, ולכן היא יכולה להיות מועילה במיוחד בטיפול באנשים החווים את השפעתם של אירועים טראומטיים בחייהם.

זילברמן, כמטפלת מנוסה ומומחית, מבינה את חשיבותה של השיטה ושל כלים המתקדמים ביותר בטיפול הפסיכולוגי. היא משקיעה בעצמה ובהתמקצעותה כדי להבטיח את הטיפול האופטימלי והמקצועי ביותר ללקוחותיה.

מסקנתה היא ברורה: חיבור מרתק בין גישות הטיפול השונות יכול ליצור תוצאות מרשימות ולספק למטופלים את הכלים הנד

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.